<< maj 2015 >>
MånTisOnsTorFreLörSön
1
  • LAGU tävl. kl 3 A + kv B
  • Funktionärsskolning del 2 i Seinäjoki
2
  • LAGU tävl kl 3 C + kv D + E
3
  • LAGU tävl kl 1-2 F+G+H
  • 16- Grundlydnad kl 16-17
  • 17- Valpkurs kl 17-18
  • 18- Nybörjaragility kl 18-19
4
  • 17:30- Hobby
  • 17:30- Kisahobby
  • 19- Kisaryhmä
5
  • 17:30- Kisaryhmä
  • 18- Mölli2
  • 19:30- Kisaryhmä
6
  • 17:15- Kisaryhmä
  • 17:15- Mölli1
  • 19:15- Kisaryhmä
789
  • Sist anmäl. till funktionärsskolning och medlemstävling
  • BAC tävl kl 3 A+B+C
10
  • 09- Elinan ryhmän korvaava kerta klo 9-12
  • 15- Yhteislenkki (lähtö kentältä)
  • 16- Grundlydnad kl 16-17
  • 17- Valpkurs kl 17-18
  • 18- Nybörjaragility kl 18-19
11
  • 17:30- Hobby
  • 17:30- Kisahobby
  • 19- Kisaryhmä
12
  • 17:30- Kisaryhmä
  • 18- Mölli2
  • 19:30- Kisaryhmä
13
  • LAGU tävl kl 3 A+B
  • 17:15- Kisaryhmä
  • 17:15- Mölli1
  • 19:15- Kisaryhmä
14
  • Grundlydnad kl 17-18
  • KPKK tävl kl 1-3 A+B+C
  • Funktionärsskolning och medlemstävling 13.00
1516
  • VAS tävl kl 1-3 A+B, kl 3 C
17
  • VAS tävl kl 1-3 D+E
  • 16- Grundlydnad kl 16-17
  • 17- Valpkurs kl 17-18
  • 18- Nybörjaragility kl 18-19
18
  • 17:30- Hobby
19
  • 12- Keppitreenit kentällä
  • 17:30- Kisaryhmä
  • 18- Mölli2
  • 19:30- Kisaryhmä
20
  • 17:15- Kisaryhmä
  • 17:15- Mölli1
  • 19:15- Kisaryhmä
21
  • Grundlydnad kl 17-18
22
  • 17:30- Maanantain kisahobbyryhmän korvaava kerta klo 17.30-19 ja kisaryhmän korvaava klo 19-21
23
  • JFK tävl. kl 1-3 A+B, kl 3 C
24
  • 14:30- tottista, Kickbike-kokeilua / lyddnad (BAC-kenttä) 1,5h
  • 16- Grundlydnad kl 16-17
  • 17- Valpkurs kl 17-18
  • 18- Nybörjaragility kl 18-19
  • 19- Näyttelyharjoitukset klo 19-20 (jäsenille ilmaiset)
25
  • 17:30- Hobby
  • 17:30- Kisahobby ->19
  • 19- Kisaryhmä klo 19
26
  • 17:30- Kisaryhmä
  • 18- Mölli2
  • 19:30- Kisaryhmä
27
  • Strand Cup PAWS
  • Sista anmäl. som talkoarbetare till BACs tävl. 6.6
  • 17:15- Kisaryhmä
  • 17:15- Mölli1
  • 19:15- Kisaryhmä
28
  • Grundlydnad kl 17-18
293031
  • 12- LAKKE tävl kl 3 A+B+C
  • 16- Grundlydnad kl 16-17
  • 17- Valpkurs kl 17-18
  • 18- Nybörjaragility kl 18-19
  • 19- Näyttelyharjoitukset klo 19-20 (jäsenille ilmaiset)